Aktualności
Miejski Zakład Komunikacji spółka z o.o. w Oświęcimiu informuje, że w związku z planowanym asfaltowaniem odcinka ul. Gorzowskiej w Gorzowie w dniu 18.08.2023 r. autobusy linii 32 kursowały będą ul. Oświęcimską w obu kierunkach z pominięciem przystanków Gorzów Szkolna, Gorzów Szkoła i Gorzów Remiza.
Miejski Zakład Komunikacji spółka z o.o. w Oświęcimiu informuje, że od dnia 01.08.2023 r. zmianie ulegnie rozkład jazdy linii: 1,16.
W dni robocze rozkład feryjno – wakacyjny uruchomione zostaną kursy:
Linia 1:
- o godz. 8:55 z przystanku Dworzec PKP do przystanku Dworzec Fabryczny,
- o godz. 9:30 z przystanku Dworzec Fabryczny do przystanku Dworzec PKP.
Linia 16:
- o godz. 8:50 z przystanku Dworzec PKP do przystanku Łazy Pętla,
- o godz. 9:20 z przystanku Łazy Pętla do przystanku Dworzec PKP.
Miejski Zakład Komunikacji spółka z o.o. w Oświęcimiu informuje, że w związku z planowanym asfaltowaniem ul. Stawowej w Porębie Wielkiej w dniach 24 i 25.07.2023 r. w godz. od 8:00 do czasu zakończenia prac (tj. około godz. 18:00) wszystkie kursy autobusów linii 18 realizowane będą trasą objazdu od przystanku Poręba Wielka Zalesie ulicami: Tyszkiewicza, Lanckorona do przystanku Łazy Pętla z pominięciem przystanków Poręba Wielka Pólka, Poręba Wielka Stawowa, Poręba Wielka Madejówka, Poręba Wielka ul. Wąska, Poręba Wielka Granica Pętla w obu kierunkach.
Miejski Zakład Komunikacji spółka z o.o. w Oświęcimiu informuje, że od dnia 18.07.2023 r. z chwilą wprowadzenia zmienionej organizacji ruchu w związku z budową ronda w ciągu drogi wojewódzkiej 933 w Oświęcimiu wszystkie kursy autobusów linii: 19, 24, 25, 26, 27, 28, 29 jadące w kierunku Oświęcimia realizowane będą trasą objazdu ul. Leszczyńskiej z pominięciem przejazdu przez ul. Kolbego, Szajny - przystanek 1851 Uczelnia PWSZ będzie nieczynny.
Miejski Zakład Komunikacji spółka z o.o. w Oświęcimiu informuje, że od dnia 01.07.2023 r. zmianie ulegnie rozkład jazdy linii 20.
W dni robocze rozkład feryjno – wakacyjny uruchomione zostaną kursy:
- o godz. 7:30 z przystanku Dworzec PKP do przystanku Zaborze Pętla,
- o godz. 8:00 z przystanku Zaborze Pętla do przystanku Dworzec PKP.
W niedziele i święta uruchomione zostaną kursy:
- o godz. 8:55 z przystanku Dąbrowskiego Kościół do przystanku Zaborze Pętla,
- o godz. 9:20 z przystanku Zaborze Pętla do przystanku Dworzec PKP,
- o godz. 11:10 z przystanku Dworzec PKP do przystanku Zaborze Pętla,
- o godz. 11:45 z przystanku Zaborze Pętla do przystanku Dworzec PKP.
Ponadto od 01.09.2023 r. w dni robocze rozkład w dni nauki szkolnej uruchomione zostaną kursy:
- o godz. 10:30 z przystanku Dworzec PKP do przystanku Zaborze Pętla,
- o godz. 11:00 z przystanku Zaborze Pętla do przystanku Dworzec PKP.
Dodatkowo kurs o godz. 15:46 z przystanku Zaborze Pętla do przystanku Lodowisko będzie realizowany przez przystanek Zaborze Domki Pętla.