Maximenu CK message : Your module ID 103 is still working in V8 Legacy mode. Please change it in the Advanced options to remove this message.

A+ A-

Miejski Zakład Komunikacji sp. z o. o. w Oświęcimiu zatrudni pracownika na stanowisko mechanik samochodowy - kierowca.

Wymagane wykształcenie: minimum zasadnicze zawodowe.

Obowiązki:
• Diagnostyka i naprawa autobusów.
Wymagania:
• Mile widziane doświadczenie zawodowe przy naprawach autobusów.
• Prawo jazdy kategorii C, mile widziane kat D.
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Terminowe wynagrodzenie (10 dnia każdego miesiąca)
• Odzież robocza
• Świadczenia socjalne z ZFŚS


Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów (list motywacyjny, CV) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą.
Na ofercie prosimy umieścić klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Pracodawca zastrzega sobie prawo wyboru oferty.
Aplikacje kandydatów będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji na ww. stanowisko. Po tym okresie będą usunięte, a dane osobowe kandydatów nie będą przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
Administratorem danych osobowych jest Miejski Zakład Komunikacji sp. z o.o. ul. Stanisławy Leszczyńskiej 7; 32-600 Oświęcim.