Miejski Zakład Komunikacji sp. z o.o. w Oświęcimiu informuje, że w związku z planowaną budową sieci ciepłowniczej od dnia 23.07.2018 r. godz. 8:00 do dnia 24.07.2018 r. godz. 12:00 nieprzejezdna będzie ul. Szajny (od strony ul. Kolbego), co spowoduje wyłączenie z obsługi przystanków Oświęcim Szajny i Uczelnia PWSZ w obu kierunkach. W związku z powyższym trasa przejazdu autobusów obsługujących w/w przystanki przebiegać będzie od przystanku OZNS ulicą Leszczyńskiej, Legionów do przystanku Rajsko Ogrody i dalej swoją trasą w obu kierunkach. Na trasie objazdu obowiązują wszystkie oznaczone przystanki.

 

 

Miejski Zakład Komunikacji sp. z o. o. w Oświęcimiu przyjmie do pracy mechanika samochodowego.

Wymagane wykształcenie: minimum zasadnicze zawodowe o kierunku mechanicznym.

Mile widziane doświadczenie zawodowe przy naprawach autobusów.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów (list motywacyjny, CV) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą.

Na ofercie prosimy umieścić klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Pracodawca zastrzega sobie prawo wyboru oferty.

W sprawie REKLAM W AUTOBUSACH prosimy o kontakt telefoniczny +48 513 413 413