Miejski Zakład Komunikacji sp. z o.o. w Oświęcimiu informuje, że w związku z prowadzonymi pracami drogowymi na ul. Mickiewicza w Chełmku od dnia 22.01.2018 r. do zakończenia robót wszystkie autobusy linii 32 do i z Chełmka kursowały będą z pominięciem przystanku Chełmek Fredry.

Za powstałe utrudnienia PRZEPRASZAMY!

Już w najbliższą niedzielę tj. 14.01.2018 r. 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym dniu na ulicach naszego miasta będzie można spotkać orkiestrowy autobus, w którym będzie prowadzona kwesta na rzecz WOŚP. Autobus kursował będzie na Linii Nr 1 w godzinach od 1100 do 1700.

Serdecznie zapraszamy.

Zapraszamy do obejrzenia naszych życzeń dla Was


Miejski Zakład Komunikacji sp. z o.o. w Oświęcimiu informuje, że od dnia 11.12.2017 r. w związku z zakończeniem prac na ul. Dąbrowskiego w Oświęcimiu zostanie zmieniona organizacja ruchu autobusów MZK Oświęcim.

W związku z powyższym:

  1. Wyłączone zostaną z obsługi wszystkie przystanki zastępcze na al. Tysiąclecia oraz przystanek zastępczy na ul. Chemików (po stronie pływalni).
  2. Przywrócone do obsługi zostaną przystanki „Słowackiego Kowal” i „Transchemia” w obu kierunkach.
  3. Autobusy jadące do i z Dworów kursowały będą ulicami: Dąbrowskiego, Zwycięstwa z pominięciem nowo wybudowanych przystanków przy ul. Chemików w obu kierunkach za wyjątkiem linii 2 i 9, których trasa przejazdu nie ulega zmianie.
  4. Autobusy linii dla których przystankiem końcowym był przystanek „Zakłady Chemiczne” będą kończyły swoje kursy na nowo wybudowanej zatoce przystankowej na ul. Chemików po stronie Lodowiska. Wyjątkiem będą autobusy linii dojeżdżających od ul. Olszewskiego, dla których przystankiem końcowym będzie „przystanek do wysiadania” zlokalizowany na ul. Chemików po stronie przychodni „Multimed”.
  5. Przystankiem początkowym dla wszystkich linii rozpoczynających swoje kursy na ul. Chemików będzie nowo wybudowany przystanek po stronie biurowca „Synthos” z wyjątkiem linii 2, 20, 43, które będą rozpoczynały swoje kursy z zatoki przystankowej na ul. Chemików po stronie Lodowiska.
  6. Autobusy linii 4 do momentu zakończenia prac na nowo wybudowanym rondzie przy ul. Koszykowej kursowały będą od przystanku „Kruki II” ulicami: Wiklinową, Norwida, Żeromskiego, Dąbrowskiego, Chemików w obu kierunkach.

Miejski Zakład Komunikacji sp. z o. o. przyjmie do pracy mechanika samochodowego.
Wymagania:
- wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe techniczne
- dyspozycyjność
- samodzielność i inicjatywa
- mile widziane doświadczenie na stanowisku mechanika samochodowego.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów (list motywacyjny, CV) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą.
Na ofercie prosimy umieścić klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji"
Pracodawca zastrzega sobie prawo wyboru oferty.